Spôsob dodania

  • Dodanie Kuriérskou službou Slovak Parcel Services. Pri odoslaní kníh Vám zašleme číslo balíka na Váš E-mail. Podľa čísla balíka si môžete skontrolovať kde sa Váš balík nachádza. Kuriér Vás bude kontaktovať pred dodaním balíka s tým že si môžete dohodnúť čas prevzatia. Ak Vás kuriér nezastihne, v cene doručenia máte ešte 2 ďalšie doručenia, ktoré si môžete dohodnúť.
  • Odberné miesto - Balíkovo . Dodanie zásielky na odberné miesto prostredníctvom kuriéra Slovak Parcel Sevices. Momentálne si môžete vybrať z viac ako 150 odberných miest, ktoré sú na frekventovaných miestach. Zásielka je na odbernom mieste odložená 7 dní. Ak máte zaslanie na dobierku, Vašu zásielku si na mieste aj vyplatíte. Viac o službe nájdete na stránke SPS - BALÍKOVO.
  • Dodanie Kuriérom Slovenskej pošty. Vašu zásielku doručí kuriér Slovenskej pošty na Vami zadanú adresu. Pri odoslaní kníh Vám zašleme číslo balíka na Váš E-mail. Podľa čísla balíka si môžete skontrolovať kde sa Váš balík nachádza. Kuriér Vás bude kontaktovať pred dodaním balíka s tým že si môžete dohodnúť čas prevzatia. Je možné si dohodnúť aj nechanie balíka na Vašej pošte.
  • Dodanie Slovenskou poštou Balík na poštu . Váš balík bude zaslaný na Vami vybratú poštu, kde si ho môžete do 14 dní prevziať.
  • Prevzatie v Kníhkupectve Littera. Keď bude zásielka pre Vás pripravená pošleme Vám správu a Vy sa môžete pre knihy zastaviť a zaplatiť ich na našej predajni v dobe otváracích hodín. Pondelok až Piatok je to od 9.00 do 17.00 hod. Knihy Vám držíme na predajni 7 pracovných dní. Po tomto termíne Vašu objednávku stornujeme.