Ako komunikovať s vlastnou ženou
Kniha je vypredaná
Vydavateľ: Koncept
ISBN: 9788097274702
Poč.strán: 96
Rok vydania: 2017
Väzba: brožovaná
Formát: 148x210
Jazyk: slovenský
Pridané: 13.11. 2017

Kniha je vypredaná.

Bežná cena: 7,80 €
Naša cena: 5,85 €
Zľava: 25%

Ako komunikovať s vlastnou ženou

Kurz pre muža

Autor: Bartko Kamil

Kniha je v kategórii: Medziľudské vzťahy
Kniha je určená pre muža. Kniha pre ženu je oddelená, aby muža nerozptyľoval pohľad na témy ženy, a pohľad ženy nerozptyľoval pozornosť na témy muža.
Kniha Vás bude sprevádzať 20 týždenným výcvikom - kurzom. Prvých 10 týždňov sa sústredíte na svoje témy - svoju zmenu, "...to, čo mám ja v rukách." V tých ďalších 10 týždňoch sa obaja pozriete, čo máte spoločne v rukách. Často sa stáva, že v kríze manželia konajú chaoticky - raz chcú zmeniť seba, potom partnera, potom to vzdajú, potom sa naštartujú, zase niečo skúsia, potom sa sklamú - a tak dookola.
Táto kniha spolu s knihou pre ženu - Ako komunikovať s vlastným mužom - Kurz pre ženu, majú za cieľ zefektívniť prácu manželov na ich vzťahu. Ideálne je, ak si kurz robíte obidvaja. Ale nie je to nevyhnutné. Možné je si kurzom prejsť aj sám, bez partnera. Na zmenu vo vzťahu stačí aj jeden. Ak zmeníte niečo v systéme fungovania vášho vzťahu, prinesie to určite inú reakciu od Vašej "polovičky". Totiž, akákoľvek zmena v systéme sa prejaví na zmene celého systému.