Marketing
Kniha je vypredaná
Vydavateľ: Wolters Kluwer
ISBN: 9788081685507
Poč.strán: 424
Rok vydania: 2017
Väzba: viazaná
Formát: 170x240
Jazyk: slovenský
Pridané: 18.02. 2017

Kniha je vypredaná.

Bežná cena: 21,90 €
Naša cena: 17,95 €
Zľava: 18%

Marketing

Autor: Kita Jaroslav a kolektív

Kniha je v kategórii: Marketing
Cieľom učebnice je poznanie základov marketingu a vytvorenie syntetickej predstavy
o vednej disciplíne, ktorá je schopná reagovať na zložité a neisté situácie a byť nástrojom
konkurencieschopnosti podniku.

Štruktúra a obsah učebnice kladú dôraz na pochopenie zmyslu a princípu marketingu v kontex-te vývoja marketingových koncepcií. Kniha je zostavená tak, aby logickým postupom viedla problematikou marketingu. Vychádza zo základných pojmov a smeruje k analýze toho, čo sa uskutočňuje v podniku, ktorý realizuje marketing. Tabuľky a grafy umožňujú vizualizáciu jej najdôležitejších častí. Zhrnutie na konci každej kapitoly uľahčuje osvojenie si problematiky. Otázky a úlohy čitateľa vedú k nachádzaniu riešení a k aplikácii niektorých základných aspektov marketingu.

Po preštudovaní učebnice marketingu získa čitateľ všeobecný prehľad o jednotlivých tematických okruhoch, ktorými sú: teoretické východiská marketingu, prostredie marketingovej činnosti podniku, marketingové strategické rozhodnutia, nástroje marketingu a rozvoj marketingovej koncepcie.
Publikácie je určená nielen študentom marketingu, ale aj všetkým, ktorí v tejto oblasti pracujú, alebo sa o marketing zaujímajú, pretože marketing je v súčasnosti všadeprítomný.