Smrť ako prebudenie
Kniha je vypredaná
Vydavateľ: Ikar
ISBN: 9788055150680
Poč.strán: 224
Rok vydania: 2016
Väzba: brožovaná
Formát: 126 x 200
Jazyk: slovenský
Pridané: 16.11. 2016

Kniha je vypredaná.

Bežná cena: 3,00 €
Naša cena: 2,25 €
Zľava: 25%

Smrť ako prebudenie

Cesta lekára do života po smrti a múdrosť, ktorú si odtiaľ priniesol

Autor: Parti Radživ, Perry Paul

Kniha je v kategórii: Ezoterika, mágia
Kniha Smrť ako prebudenie vznikla v spolupráci Radživa Partiho, indického anestéziológa žijúceho v Kalifornii, a Paula Perryho, autora viacerých publikácií zaoberajúcich sa témami posmrtného života. Je to príbeh samého Radživa Partiho, ktorý sa s klinickou smrťou prvý raz stretol u jedného zo svojich pacientov. No neskôr, keď sám ťažko ochorel, aj on sa dostal na „druhý breh“. Tvrdí, že zážitok z vlastnej klinickej smrti radikálne ovplyvnil a zmenil jeho život.
Táto pozoruhodná, svojím spôsobom napínavá a veľmi zaujímavá kniha ponúka skutočný príbeh duchovnej transformácie človeka, spočiatku veľkého materialistu, pragmatika, ba v istom ohľade i skeptika. Autor opisuje svoje zážitky z iného sveta a predkladá neuveriteľné podrobnosti o nebi, pekle, posmrtnom živote i o stretnutiach s anjelmi, ba i so svojím zosnulým otcom. Hovorí o tom, v čom a ako to obohatilo jeho vnútorný život. Blízkosť smrti v ňom prebudila nového človeka, ktorý svoje skúsenosti dnes využíva predovšetkým na obnovenie duševného zdravia iných ľudí.Z anglického originálu Dying to Wake Up (Atria Books, An Imprint of Simon & Schuster, Inc., New York 2016) preložil Štefan Kočiš.Ukážka z textuPo skončení meditácie som sa ponáhľal k písaciemu stolu a rýchlo som si zapísal sedem základných právd, ktoré som nazval „Manifest zážitku na prahu smrti.“1. Vedomie môže existovať mimo tela.
2. Existuje život po smrti.
3. Máme minulé životy a skúsenosti z nich môžu stvárňovať našu terajšiu realitu.
4. Všetci sme navzájom prepojení, lebo sme stvorení z tej istej energie, ktorá sa prejavuje ako rôznorodá hmota.
5. Existujú duchovné bytosti, ktoré nám pomáhajú a vedú nás.
6. Existujú rozličné úrovne vedomia.
7. Existuje jedna všetko prenikajúca najvyššia láska a inteligencia, ktorá je zdrojom celého vesmíru, pričom láska je najvyšším zdrojom tvorenia.Týchto sedem právd mi veľmi pomohlo pochopiť koncepciu liečby na základe vedomia.