Uzdrav se sám
Kniha je vypredaná
Vydavateľ:Eugenika
ISBN: 9788081004735
Poč.strán: 224
Rok vydania: 2016
Väzba: brožovaná
Formát: 160x235
Jazyk: český
Pridané: 26.10. 2016

Kniha je vypredaná.

Bežná cena: 9,20 €
Naša cena: 6,90 €
Zľava: 25%

Uzdrav se sám

Objevte své samoléčebné schopnosti

Autor: Scher Amy Amy

Kniha je v kategórii: Zdravie, štýl, krása
V dnešnej dobe existuje veľmi veľa terapií a metód, ako sa liečiť, lenže pri väčšine z nich treba pomoc ďalšej osoby. Táto kniha je unikátna tým, že vás naučí zaobísť sa aj bez cudzej pomoci. Konkrétne techniky zaistia, že sa nebudete musieť spoliehať na nikoho iného – všetko bude závisieť iba od vás!
Zaujímavé je zároveň, že to pritom nie je kniha len pre chorých. Nezaoberá sa totiž výslovne chorobami, ale skôr energiou a emóciami – presnejšie, narušením ich súladu. Práve to je totiž pravou príčinou všetkých ochorení, bolestí a ťažkostí. Ak sa podarí rovnováhu obnoviť, zákonite sa obnoví zdravie a dostaví sa celková pohoda.
Preto je nesmierne dôležité pochopiť, čo presne nie je v poriadku, čo treba prečistiť či zharmonizovať. To všetko sa naučíte. Autorka vychádza z vlastných úspešných skúseností, ako aj z toho, čo pomohlo stovkám jej klientov. Vysvetlí vám, ktoré sú štyri hlavné oblasti nerovnováhy, a ukáže vám, ako sa zbaviť nesprávnych, negatívnych presvedčení, emocionálne sa uvoľniť aj zmeniť postoj k stresu.