Vydavateľ: Motýľ
ISBN: 9788081640940
Poč.strán: 360
Rok vydania: 2016
Väzba: viazaná
Formát: 147x212
Jazyk: slovenský
Pridané: 14.10. 2016

Kniha nie je skladom,
zasielame do 7 dní

Bežná cena: 6,90 €
Naša cena: 4,80 €
Zľava: 30%

Sirota X

Autor: Hurwitz Gregg

Kniha je v kategórii: Thrillery
Evan Smoak, tajuplný pán Nikto, sirota bez minulosti, sa stáva hrdinom.Za sebou má drsné detstvo v utajovanom vládnom programe SIROTA, v ktorom sa z opustených detí stávajú profesionálni zabijaci.
Po náhlom ukončení programu sa mu podarí zmiznúť bez stopy a začína žiť nový život pod krycím menom pán Nikto. Jeho poslaním sa stáva ochrana tých, ktorí sa ocitnú v najvážnejších problémoch a zúfalo potrebujú jeho pomoc.
Netrvá dlho a Evana začína dobiehať jeho minulosť, a to práve vo chvíli, keď ho o pomoc požiada tajomná gamblerka Katrin. V najzložitejšej chvíli sa však ocitá v situácii, keď prestáva byť strelcom a stáva sa cieľom, pretože ho prenasleduje niekto, kto nielenže pozná program Sirota, ale aj totožnosť Siroty X, a je pripravený zabiť ho.
Postupne sa tak roztáča kolotoč plný napätia, zrady, dlho utajovaných tajomstiev, ale aj lásky a vášne v najnapínavejšom trileri súčasnosti.Taký chytľavý a dynamický triler som nečítala už veľmi dávno. Poriadne sa pripútajte, lebo Gregg Hurwitz vás vezme na krkolomnú jazdu, na ktorú tak skoro nezabudnete.
– Tess Gerritsenová