Ako si získať ľudí
Kniha je vypredaná
Vydavateľ: Ikar
ISBN: 9788055149677
Poč.strán: 296
Rok vydania: 2016
Väzba: viazaná
Formát: 133x206
Jazyk: slovenský
Pridané: 28.09. 2016

Kniha je vypredaná.

Bežná cena: 10,80 €
Naša cena: 8,10 €
Zľava: 25%

Ako si získať ľudí

Autor: Schafer Jack, Karlins Marvin

Kniha je v kategórii: Psychológia
Bývalý špeciálny agent FBI, ktorý sa v aktívnej službe venoval behaviorálnej analýze a verbovaniu špiónov, prináša príručku osvedčených stratégií, ako v okamihu „prečítať“ ľudí, ovplyvniť to, ako vás vnímajú, a tak ľahko zapnúť „spínač sympatií“.
Kniha uvádza množstvo nástrojov potrebných na to, aby ste z cudzích ľudí urobili svojich priateľov, či už v obchodnom styku, na prvom rande, alebo počas prijímacieho pohovoru do zamestnania. Dr. Schafer aplikoval svoje metódy osvedčené dlhoročnou praxou aj na použitie v každodennom živote.
V knihe nájdete metódy na ovplyvňovane a získavanie ľudí. Dr. Schafer vám ukáže, ako si zlepšiť QO (kvocient obľúbenosti), ako vypozorovať klamstvo pri osobnom kontakte alebo online, ako zvládnuť neverbálne signály ovplyvňujúce to, ako vás vnímajú iní, aj ako posilniť či oslabiť intenzitu vzťahu.
Rady a metódy uvedené v tejto knihe sú kľúčom k ovládaniu vašej komunikácie, interakcií a vzťahov. Pomôžu vám vyznať sa v ľuďoch a priviesť ich k tomu, aby si vás obľúbili – na chvíľu alebo hoci na celý život. Z anglického originálu The Like Switch (Touchstone, a Division of Simon & Schuster, Inc, New York 2015) preložil Pavel Šiša.