Vydavateľ: Petit Press
ISBN: 0000006853693
Poč.strán: 36
Rok vydania: 2024
Väzba: brožovaná
Formát: 183 x 263
Jazyk: slovenský
Pridané: 18.06. 2024

Kniha je skladom,
zasielame obratom.

Bežná cena: 3,50 €
Naša cena: 2,60 €
Zľava: 25%

Tréning pamäti (nielen) pre seniorov 3

Autor: Pavlíková Jana

Kniha je v kategórii: Hobby,voľný čas
Zošit na 36 stranách prináša množstvo zaujímavých úloh, ktoré podporujú pamäť, myslenie, pozornosť a postreh, cibria slovnú zásobu a rečové schopnosti. Tréning pamäti obsahuje zábavné rébusy, hádanky, hlavolamy, doplňovačky, kvíz a ešte oveľa viac. Zoradený je do logických celkov, pričom sa sústredí na precvičovanie rôznych kognitívnych funkcií čitateľa. Úlohy preveria vedomosti a pomôžu zachovať myseľ sviežu a činorodú. Navyše prispejú aj k dobrej nálade a pohode.O autorkách:
Tréning pamäti (nielen) pre seniorov 3 autorsky pripravila psychologička Jana Pavlíková. Ako psychológ sa venuje témam duševného zdravia, osobnostným a vzťahovým problémom, otázkam profesijnej orientácie, poskytuje individuálnu a skupinovú psychologickú starostlivosť. Je autorkou básničiek a hádaniek v Čítanke pre 1. ročník ZŠ, autorkou veršovaných kníh pre deti, autorkou a ilustrátorkou logopedických básničiek poviedok a hier v logopedickom pracovnom zošite Hry s rečou. Je spoluautorkou edukačných pracovných zošitov zo série Hravá škôlka vytvorenej v súlade so Štátnym vzdelávacím programom pre predprimárne vzdelávanie, spoluautorkou tematicky zameraných pracovných zošitov pre deti predškolského veku a žiakov prvého stupňa zameraných na rozvoj kognitívnych funkcií a čítanie s porozumením. Autorsky sa podieľa na tvorbe detských časopisov.
Tréning pamäti (nielen) pre seniorov 3 ilustrovala a graficky spracovala Terézia Pavlíková. Venuje sa štúdiu digitálneho marketingu na Univerzite Komenského v Bratislave. Má viacročné skúsenosti s grafickou tvorbou a ilustrovaním edukačných pracovných zošitov určených pre deti predprimárneho vzdelávania, žiakov prvého a druhého stupňa ZŠ zameraných na rozvoj kognitívnych funkcií a čítanie s porozumením. V zahraničí sa dlhodobo venovala seniorom po cievnych príhodách a seniorom v rôznych štádiách Alzheimerovej choroby. Pracovala na udržiavaní a zlepšovaní ich kognitívnych funkcií pomocou každodenných tréningových cvičení.