Vydavateľ: Citadella
ISBN: 9788081822247
Poč.strán: 288
Rok vydania: 2024
Väzba: brožovaná
Formát: 138x210
Jazyk: slovenský
Pridané: 14.06. 2024

Kniha je skladom,
zasielame obratom.

Bežná cena: 16,90 €
Naša cena: 12,65 €
Zľava: 25%

Citlivá sprievodkyňa

ženská cesta k sebe samej

Autor: Barbaro de Natalia

Kniha je v kategórii: Rozvoj osobnosti
Prečo nežijeme tak, ako by sme chceli? Prečo nerobíme to, čo nám vyhovuje – aj keď vieme, čo nám vyhovuje? Prečo sa držíme starých, pre nás neznámych modelov, akoby náš život ovládal nejaký zlomyseľný šepkár? Prečo sa vzďaľujeme samy sebe?

Táto kniha je o hľadaní cesty späť k sebe samej. Je to naša úloha: tvoja aj moja. Cítim, že ty si už na tejto ceste a ja už po tej svojej kráčam tiež. Túto knihu som napísala preto, aby sme chvíľu kráčali spolu.

Koľkokrát som pochybovala o svojom smerovaní, svojej ženskosti alebo o svojom talente? Koľkokrát som vybočila zo svojej životnej cesty, pretože som počúvala iných, cítila som sa pod tlakom, chcela som sa zapáčiť niekomu inému, uprednostnila som potreby niekoho iného pred svojimi vlastnými? Koľkokrát som plakala zo smútku, bezmocnosti či hnevu? Viem to len ja... A ty, čitateľka, to o sebe vieš tiež, však? Nie je to nič zlé, je to úplne normálne. Porozprávam ti o sebe, aby si sa vo mne mohla vidieť ako v zrkadle – hovorí k nám Natalia de Barbaro vo svojej knihe a vedie nás kapitolami o Pokornej, Ľadovej kráľovnej a Mučeníčke. Citlivá sprievodkyňa je návratom k Duši, ktorá všetko vie a so všetkým pomôže. Ak ťa, podobne ako mňa, už iritujú pomníky a kazateľnice, nechaj sa viesť autorkou. Vchádza do hĺbky, nie dopredu, a robí to citlivo, pravdivo a múdro. Magda Mołeková, novinárka, vedie vlastný diskusný kanál W moim stylu na YouTube.

Ďakujem za túto knihu. Posunula ma na správnu cestu. Vďaka nej som si uvedomila, že my všetky sa tak veľmi snažíme byť dokonalými matkami, manželkami, milenkami, pracovníčkami, organizátorkami – nehodiace sa prečiarkni. Bojíme sa, že nenaplníme očakávania druhých. Zápasíme so životom. Stačilo, drahé ženy! Nechajme to ísť! Svet sa nezrúti, to ti garantujem. Najvyšší čas byť láskavou k sebe samej... Nasleduj Citlivú sprievodkyňu. Nepoznáš ju? Žije v tvojom vnútri. Dorota Wellmanová

Nie, sestra, prestaň. Maj strach, ale konaj. Trénuj vyjadrovanie svojich názorov. Trénuj si hovorenie pozitívnyc