Vydavateľ: Meditation, s.r.o.
ISBN: 9788097407872
Poč.strán: 188
Rok vydania: 2024
Väzba: brožovaná
Formát: 150x210
Jazyk: slovenský
Pridané: 12.06. 2024

Kniha nie je skladom
expedujeme do 7dní

Bežná cena: 16,00 €
Naša cena: 12,00 €
Zľava: 25%

Alchýmia Blahobytu

Naučte sa priťahovať viac peňazí a hojnosti

Autor: Drienik Michal

Kniha je v kategórii: Rozvoj osobnosti
Objavte tajomstvo, ako prilákať hojnosť a transformovať svoj život s knihou "Alchýmia Blahobytu". Michal Drienik vás prevedie cestou k hlbšiemu pochopeniu seba samého a sveta okolo vás, odhaľujúc, ako prekonať obmedzujúce presvedčenia a otvoriť sa novým, neobmedzeným možnostiam.

Táto kniha vám ponúka praktické cvičenia a jasné vizualizačné techniky, ktoré vám pomôžu aktívne formovať svoju realitu. Naučíte sa, ako sa stať magnetom na peniaze a blahobyt, a ako tieto princípy aplikovať v každodennom živote. Michal používa zrozumiteľný jazyk a osvedčené metódy, aby vás krok za krokom viedol k finančnej prosperite a vnútornému pokoju. Nečakajte rady o investovaní, odkladaní peňazí, či iné klasické poučky z bežného sveta.

"Alchýmia Blahobytu" nie je len o peniazoch. Je to komplexný návod na dosiahnutie skutočnej slobody, radosti a naplneného života. Vstúpte do sveta, kde dominujú pohoda, šťastie a životná rovnováha.

●Ako prekonať staré vzorce myslenia a otvoriť sa novým príležitostiam
●Praktické techniky vizualizácie a afirmácie pre finančný úspech
●Cesty k objaveniu skutočnej hojnosti a vnútorného pokoja
●Ako sa stať majstrom svojho života

Nechajte sa inšpirovať a premeňte svoje sny na realitu. Staňte sa aj vy magnetom hojnosti a peňazí s knihou "Alchýmia Blahobytu".

+ hashtagy #peniaze #hojnosť #blahobyt #zákonpríťažlivosti #silamyslenia

+ v prípade záujmu krátka informácia o autorovi
Michal Drienik je úspešným autorom 7 kníh z oblasti osobnostného rozvoja. Je známy aj vďaka jeho videotvorbe na Youtube a Sociálnych sieťach, kde sa mu podarilo osloviť už viac ako 100.000 ľudí a pomôcť im so zmenou života.