Nič od toho nečakaj... a dostaneš všetko!
Kniha je vypredaná
Vydavateľ: Michaela Zamari
ISBN: 9788069035027
Poč.strán: 576
Rok vydania: 2024
Väzba: viazaná
Formát: 120×195
Jazyk: slovenský
Pridané: 14.05. 2024

Kniha je vypredaná.

Bežná cena: 17,90 €
Naša cena: 13,40 €
Zľava: 25%

Nič od toho nečakaj... a dostaneš všetko!

Autor: Zamari Michaela

Kniha je v kategórii: Romantika
Nepísaná dohoda znie jasne – Nič od toho nečakaj!Ona má už po krk bizarných stretnutí cez zoznamovacie aplikácie, on sa ide pár mesiacov po svadbe rozvádzať.
Stretli sa v čase, keď sú obaja vyčerpaní zo znižovania nárokov, prispôsobovania sa druhým a zanedbávania vlastných potrieb. Dve umelecké duše, ktoré nutne potrebujú reštart! Preto pomyslia na to isté – načo sa viazať, ak existuje priateľstvo s výhodami? Len oni dvaja, úprimnosť a obojstranné potešenie.Po jednej vyčerpávajúco krásnej noci im napadne, že by mohli víkendy stráviť opäť v posteli. Akurát izby sa môžu nachádzať v iných krajinách.
Ceny nízkonákladových leteckých spoločností ešte nikdy neboli také lákavé.
Spontánne teda investujú do leteniek na tri cesty.
A potom sa niečo katastrofálne po... kazí.Dvaja tvrdohlavci, zopár vnútorných démonov a niekoľko európskych destinácií.
Oželejú zakúpené letenky, alebo vyriešia prvé problémy v raji?
A záleží vôbec na tom, kde vo svete sa nachádzajú, keď s nimi cestuje aj tá neskrotná chémia, ktorá ich sprevádza od prvého okamihu?Michaela Zamari je známa svojou vášňou pre cestovanie a príbehy, s ktorými sa čitatelia dokážu stotožniť. S hlavnými postavami tentoraz prebrázdila škótske veľkomestá, temperamentné Španielsko, malebné zákutia Talianska či francúzsky vidiek. Zapnite si bezpečnostný pás a tešte sa na témy ako sebaúcta, humor, šteklivá intimita, duševné zdravie a všadeprítomná láska. Zveziete sa?