Vydavateľ: DOT.
ISBN: 9788069071049
Poč.strán: 352
Rok vydania: 2024
Väzba: viazaná
Formát: 145×215
Jazyk: slovenský
Pridané: 02.05. 2024

Kniha je skladom,
zasielame obratom.

Bežná cena: 21,90 €
Naša cena: 16,40 €
Zľava: 25%

Lastovičie leto

Autor: Harvey Woodson Kristy

Kniha je v kategórii: Romány
V románe Lastovičie leto spoja sily štyri ženy v snahe o záchranu miesta, ktoré navždy zmenilo ich životy. Netušia však, že tým vyjdú najavo tajomstvá, ktoré skrývali celé roky.
Pred tridsiatimi rokmi sa June Moorová po tragédii v rodine rozhodla kúpiť tábor Holly Springs a zmeniť ho na letné útočisko pre mladé dievčatá. No teraz sa ocitá vo finančných problémoch a hrozí, že príde o miesto, ktorému obetovala všetko.
Junina neter Daphne sa počas prvého leta v tábore zoznámila so svojimi najlepšími kamarátkami, Lanier a Mary Stuart. Roky si pomáhali s ťažkými úlohami, ktoré im život priniesol, od zlomených sŕdc, cez boj so závislosťou až po neplánované tehotenstvo a aj ako tridsiatničky sú stále nerozlučné.
Keď sa kamarátky dozvedia, že ich obľúbené miesto je v ohrození, zomknú sa, aby tábor Holly Springs zachránili. Vďaka tomu sa vydajú na cestu, ktorá otvára nové kapitoly ich života.
Lastovičie leto je nezabudnuteľná oslava letnej slobody, táborových lások a nikdy sa nekončiaceho priateľstva.„Lastovičie leto je príbeh plný priateľstva, lásky a druhých šancí, ktorý vás zahreje pri srdci a zaplaví nádejou. Pri čítaní sa budete cítiť tak dobre, ako pri popíjaní ľadového čaju s vašou najlepšou kamarátkou počas horúceho letného dňa. Táto kniha nesmie chýbať vo vašej plážovej taške.” Emily Henry, autorka románu Knihomoli a číslo jeden v rebríčku najpredávanejších autorov denníka The New York Times