Vydavateľ: Slovart
ISBN: 9788055665726
Poč.strán: 400
Rok vydania: 2024
Väzba: brožovaná
Formát: 130x210
Jazyk: slovenský
Pridané: 16.04. 2024

Kniha je skladom,
zasielame obratom.

Bežná cena: 16,95 €
Naša cena: 13,20 €
Zľava: 22%

Kytonici

Medzi hviezdami 3

Autor: Sanderson Brandon

Kniha je v kategórii: Sci-fi, fantasy, horor
Kniha nominovaná ako Naj YA fantasy & sci-fi v Goodreads Choice Award 2022!Spensa dokázala, že je jednou z najlepších pilotiek ľudskej enklávy Detritus, a zachránila svoj národ pred krellmi - záhadným mimozemským druhom. A nielen to. Putovala na miesto vzdialené od domova svetelné roky, aby ako špiónka infiltrovala Zvrchovanosť a spoznala galaxiu za hranicami svojej malej a vyprahnutej domovskej planéty.
Teraz Zvrchovanosť, vládnuca galaktická aliancia odhodlaná udržať všetkých ľudí pod kontrolou, rozpútala galaktickú vojnu. A Spensa videla zbrane, ktorými ju plánuje ukončiť: priepastníkov. Starobylú záhadnú neznámu silu, čo dokáže v momente zničiť celé planetárne systémy.Ibaže Spensa je kytonička. Postavila sa priepastníkovi a spoznala v ňom niečo strašidelne známe. Je možné, že by mohla byť v blížiacej sa vojne niečím viac ako len obyčajnou pilotkou? Jej v jej silách zachrániť galaxiu?
Nájsť odpovede na tieto otázky znamená opustiť všetko, čo Spensa pozná, a vydať sa na miesto, odkiaľ sa len málokto vrátil.
Mať odvahu znamená postaviť sa strachu. A táto misia je desivá.