Vydavateľ: Citadella
ISBN: 9788081822322
Poč.strán: 288
Rok vydania: 2024
Väzba:
Formát: 190x245
Jazyk: slovenský
Pridané: 10.04. 2024

Kniha je skladom,
zasielame obratom.

Bežná cena: 19,90 €
Naša cena: 14,90 €
Zľava: 25%

Metóda glukózovej bohyne

Autor: Inchauspé Jessie

Kniha je v kategórii: Zdravie, štýl, krása
„Pre každého, kto si chce zlepšiť zdravie." PROFESOR TIM SPECTOR
„Jessiene tipy krásne zapadli do mojej dennej rutiny." DAVINA McCALL

Mávate chuť na sladké, ste chronicky unavení alebo závislí od cukru?

Zobúdzate sa s pocitom, že ste si vôbec neoddýchli?

Väčšina populácie jazdí na glukózovej horskej dráhe.

TÁTO KNIHA VÁM POMÔŽE ZASTAVIŤ TENTO ZAČAROVANÝ KRUH.

JESSIE INCHAUSPÉ je biochemička, spisovateľka a zakladateľka hnutia Glukózová bohyňa (s 2 miliónmi sledovateľov na Instagrame). V prvej knihe Glukózová revolúcia, medzinárodným bestsellerom, naučila čitateľov dôležitosti vyrovnanej hladiny cukru v krvi a predstavili jednoduché triky, ako to dosiahnuť.

V diele Metóda Glukózovej bohyne ponúka štvortýždňový a štvorkrokový program, ktorým si osvojíte jednoduché a vedecky podložené stratégie na stabilizáciu hladiny cukru v krvi. Nájdete v nej aj viac ako 100 receptov, interaktívny pracovný zošit a tipy a rady z komunity Glukózová bohyňa, ktoré vám pomôžu dosiahnuť želané zmeny.

Túto metódu už využili tisíce ľudí na reguláciu glukózy a výsledky sú ohromujúce. Získate množstvo energie, prestanete maškrtiť, vyčistí sa vám pleť, spomalíte starnutie, zmiernite zápal, vaše hormóny sa dostanú do normálu, zlepší sa vám nálada a budete spávať lepšie, ako kedykoľvek predtým. Vybudujete si nové pozitívne návyky. Najúžasnejšie na tom všetkom je skutočnosť, že nebudete počítať kalórie a stále budete jesť to, čo milujete.