Vydavateľ: Phoenix Press
ISBN: 9788089748792
Poč.strán: 160
Rok vydania: 2024
Väzba: brožovaná
Formát: 165x210
Jazyk: slovenský
Pridané: 04.04. 2024

Kniha nie je skladom
expedujeme do 7dní

Bežná cena: 24,00 €
Naša cena: 18,00 €
Zľava: 25%

Namotaj sa! - Klbko nápadov z dielne Vidu

Autor: Szalma Nikoleta

Kniha je v kategórii: Hobby,voľný čas
Milá tvorivá čitateľka a čitateľ!

Práve nadišla chvíľa, aby si si uvarila a uvaril čaj a zapla a zapol príjemnú hudbu! Prosím, pohodlne sa usaď a staň sa pánom svojho stola! Priprav si už len pomôcky a ponor sa do kreatívnej práce.

Túto knihu môžeš otvoriť ktorýkoľvek deň v roku, keď zatúžiš načerpať inšpiráciu. Na jeseň, keď sa zababušíš do teplej deky vo vykúrenej izbe, alebo na jar, keď s úžasom sleduješ prebúdzajúcu sa prírodu… Čaká ťa 50 kreatívnych projektov, ktoré sú rozdelené podľa ročných období, udalostí, ale aj sviatkov, ktoré sú s nimi úzko prepojené. Či už ide o praktické doplnky, alebo originálne darčeky, ak budeš postupovať podľa daných obrázkov a návodov, zhmotnenie tvojich predstáv bude pre teba hračkou.

Tvorivé techniky sú rôznorodé, takže si môžeš vyskúšať viaceré postupy. V knihe nájdeš strihovú prílohu aj šablóny, no zväčša sa pokúsime preniknúť viac do hĺbky, aby sme ti predstavili rôzne riešenia. Naučíme ťa, ako si zhotoviť vlastnú šablónu a aké rôzne postupy možno využiť pri výrobe bytových doplnkov. Zároveň ti ukážeme, ako môžeš uskutočňovať svoje predstavy vďaka bežným predmetom, ktoré nájdeš v domácnosti. Popusti uzdu fantázii a buď kreatívny! Chop sa nápadu, prispôsob ho svojmu vlastnému štýlu a vlož sa do toho naplno – táto atmosféra pohltí aj tvoje okolie!

V knihe nájdeš jednoduchšie postupy vhodné pre deti, ale aj techniky na vyššej úrovni, ktoré ťa prekvapia. Pamätaj si, že úspech do veľkej miery závisí od teba. Ak sa ti však bude zdať niektorý z nápadov veľmi zložitý, vyčkaj. Začni radšej jednoduchšími tipmi, aby ťa neodradil neúspech.