Vydavateľ: Zelený kocúr
ISBN: 9788069010161
Poč.strán: 588
Rok vydania: 2024
Väzba: viazaná
Formát:
Jazyk: slovenský
Pridané: 26.03. 2024

Kniha je skladom,
zasielame obratom.

Bežná cena: 21,50 €
Naša cena: 16,10 €
Zľava: 25%

Mile High – Vrchol v oblakoch

Veterné mesto 1.

Autor: Tomforde Liz

Kniha je v kategórii: Romantika
Zanders
Chicagsky hokej by bezo mňa nebol tým, čím je. Ľudia ma radi nenávidia. Poznám svoju rolu a hrám ju dobre. Vlastne si to aj náležite užívam. Väčšinu zápasov trávim na trestnej lavici a potom odchádzam zo štadióna zakaždým s inou kráskou.
No naša nová letuška v súkromnom tímovom lietadle sa mi ani trochu nepozdáva. Ona pracuje pre mňa, nie ja pre ňu. Dám si však poriadne záležať na tom, aby som jej to pripomenul. Zaručujem vám, že do konca sezóny bude žobrať, aby ju vyhodili.
Ibaže s každým letom sa hranice čoraz viac stierajú a neviem sa rozhodnúť, či ju k sebe neustále privolávam pre to, aby som ju provokoval, alebo sa v tom skrýva čosi viac.
Stevie
Roky pracujem ako letuška a myslela som si, že som už videla všetko. Keď však v svojom novom zamestnaní zakotvím na palube lietadla s tým najsebeckejším a najpokryteckejším hráčom NHL, zrazu o všetkom pochybujem. Navyše, kedysi som si dala sľub, že si už nikdy v živote nezačnem so žiadnym športovcom… Nech by bol akokoľvek príťažlivý.
Evan Zanders sa absolútne nevie ovládať, za nič sa neospravedlňuje a je príliš pekný ¦ aj na vlastnú škodu. Zbožňuje svoju povesť, ale ja ju z duše neznášam. Vlastne ho neznášam celého.O autorke
Liz Tomforde sa narodila a vyrastala v Severnej Karolíne. Má štyroch starších súrodencov, s ktorými v detstve aktívne cvičila a sledovala šport. Miluje všetko romantické, cestovanie, psy a hokej. Keď sa práve nenachádza na palube lietadla ako letuška či cestujúca a keď práve nepíše, určite ju nájdete s dobrou knihou v ruke alebo so zlatým retrieverom Lukom na prechádzke mestom.18+