Vydavateľ: Enribook
ISBN: 9788089948918
Poč.strán: 152
Rok vydania: 2024
Väzba: brožovaná
Formát:
Jazyk: slovenský
Pridané: 07.03. 2024

Kniha nie je skladom
expedujeme do 7dní

Bežná cena: 14,90 €
Naša cena: 11,15 €
Zľava: 25%

Mandaly divočiny: Mačacia púť

Autor: Meždej Gabriel

Kniha je v kategórii: Hobby,voľný čas
Vstúpte do sveta kreativity a pokoja Mandaly divočiny: Mačacia púť. Táto jedinečná omaľovanka vás zavedie na pútavú cestu, na ktorej sa tajomná krása mandál prelína s neskrotným duchom divokých mačkovitých dravcov.
Objavte umenie prítomnosti okamihu a možnosť ponoriť sa do dizajnu mandaly, starostlivo vytvoreného tak, aby navodil pocit harmónie a vnútorného pokoja. V zložitých obrazcoch nájdete elegantnú prítomnosť levov, tigrov, leopardov a ďalších nádherných mačkovitých druhov s majestátnym čarom.
Uvoľnite svoju kreativitu, vyberte si vlastnú paletu farieb, aby ste ilustráciám vdýchli život. Nechajte zmiznúť stres každodenného života, sústreďte sa na meditatívny proces farbenia a nájdite útočisko v spojení umenia s prírodou.
Či už ste skúsený umelec alebo nadšený začiatočník, Mandaly divočiny vás pozývajú objaviť terapeutickú silu omaľovaniek. Pripravte sa na očarujúcu plavbu kráľovstvom mandál, v ktorých sa divočina stretáva s pokojom meditatívneho umenia. Vezmite si farebné ceruzky a nechajte svoju kreativitu prúdiť.