Vydavateľ: Agaton
ISBN: 9788097479107
Poč.strán: 208
Rok vydania: 2024
Väzba: viazaná
Formát: 125×200
Jazyk: slovenský
Pridané: 01.03. 2024

Kniha nie je skladom
expedujeme do 7dní

Bežná cena: 14,00 €
Naša cena: 10,20 €
Zľava: 27%

Stávka na víťaza

Autor: Gaľová Marcela

Kniha je v kategórii: Detektívky
Príbeh lásky a zrady vo svete biznisu, finančných trhov a ambícií mocných. Hľadanie krásy a zmyslu života, osobného úspechu uprostred tragických zlyhaní.
Všetko sa začína, keď sa Thomas Greg bohatý investor zamiluje do parížskej umelkyne. Tá záhadne zmizne a Thomasovi sa život obráti naruby. Je obvinený z vraždy a z finančných podvodov.
Podarí sa hlavnému hrdinovi vymaniť z reťazí intríg, honby za bohatstvom, burzových machinácii a rodinných stereotypov new yorskej smotánky? Nájde svoju lásku, odkryje svoje životné poslanie a očistí svoje meno od podozrenia z vraždy?
Hoci sa dej akčného trileru odohráva na Wall Street a v iných svetových veľkomestách Londýn, Singapur, Paríž, v prostredí finančných trhov i umenia, predsa len popisuje najužšie rodinné vzťahy poznačené mocou a bohatstvom.
Ide o moderné a akčné dielo, ktoré by oslovilo každého, kto popri svojej kariére hľadá aj hlbší zmysel svojho života.
Ak čitateľa privedie aj k hlbšiemu zamysleniu nad hodnotou peňazí a rodinných vzťahov, potom to čítanie stálo za to.Biografia autorky:
Marcela Gaľová je spisovateľka, ktorej vášeň pre knihy sa pretavila do literárnej tvorby a celého životného štýlu. Jej tvorba je rôznorodá, ako sám život. Nájdete v nej krimi, triler, sci-fi, romantiku, ako aj e knihy z edície Fitness. Je majiteľkou štúdia Agaton v Bratislave, kde pracuje na rozvíjaní kreatívnych talentov prostredníctvom koučingu, a športového poradenstva so zameraním na Pilates.Vyšli jej knihy Alternatíva, Ikar 2012, Muži s vôňou, Marenčin PT.2023, čoskoro vyjde Miluj ma, alebo zabi! Vydavateľstvo Naše vojsko,2024