Vydavateľ: Slovart
ISBN: 9788055665993
Poč.strán: 352
Rok vydania: 2024
Väzba: brožovaná
Formát: 130x210
Jazyk: slovenský
Pridané: 28.02. 2024

Kniha je skladom,
zasielame obratom.

Bežná cena: 16,95 €
Naša cena: 13,20 €
Zľava: 22%

Amorova pomsta

Autor: Brueggemann Wibke

Kniha je v kategórii: Deti nad 12 rokov
Ďalšia vtipná romantická komédia od autorky knihy Láska je pre lúzrov
Tilly nemala v úmysle zamilovať sa, lenže Amor vás dostane, keď to najmenej čakáte. Presne to sa stane, keď ju jej najlepší kamarát Teddy zapojí do plánu očariť dievča jeho snov, nádejnú herečku Katherine Cooper-Buntingovú. Vysvitne, že o nej nesníva iba on.
Záujem o Katherine však neprichádza do úvahy. Viac než na citoch k niekomu, s kým sa len nedávno zoznámila, Tilly záleží jedine na tom, aby neublížila Teddymu, ktorý už má so zlomeným srdcom skúsenosť.
Ale odolať pokušeniu nie je vôbec jednoduché, hlavne keď ju Teddy nahovorí, aby mu pomohla s konkurzom do miestnej divadelnej hry a on tak mohol Katherine lepšie spoznať. Pre niekoho ako Tilly, kto v sebe nemá ani štipku kreativity a napriek tomu musel vyrastať medzi veledôležitými umelcami, ide o hotovú nočnú moru. A akoby nestačilo, že si musí poradiť s čoraz silnejšími citmi k dievčaťu, ktoré by sa jej nemalo páčiť (no ktorému sa možno páči tiež), ešte vždy trúchli a súčasne sa snaží vyrovnať s tým, že jej dedkovi nedávno diagnostikovali alzheimera. Takže hej, na jednu šestnásťročnú tínedžerku by toho bolo priveľa, aj keby vo vzduchu nelietali Amorove zákerné šípy.