Vydavateľ: Citadella
ISBN: 9788081822308
Poč.strán: 160
Rok vydania: 2024
Väzba: viazaná
Formát: 180x180
Jazyk: slovenský
Pridané: 26.02. 2024

Kniha nie je skladom
expedujeme do 7dní

Bežná cena: 14,90 €
Naša cena: 11,15 €
Zľava: 25%

Dobré mamy majú strašidelné myšlienky

Ako prekonať tajné obavy čerstvých mamičiek

Autor: Kleiman Karen

Kniha je v kategórii: Rodičovstvo
Bude to v poriadku.

Viac ako 90 percent čerstvých matiek má strašidelné, rušivé myšlienky o svojich deťoch aj o sebe. Čo ak mi spadne? Čo ak mi prasknú nervy a ublížim svojmu dieťaťu? Byť matkou je veľmi ťažké - neviem, či to naozaj ešte chcem robiť. Bože, som hrozná, že si to myslím! No pre príliš veľa matiek ostávajú tie myšlienky tajné, ukryté v hanbe, pre ktorú sa cítite ešte horšie.

Ale je tu dobrá správa: MÔŽETE sa cítiť lepšie!

Autorka Karen Kleimanová - spoluautorka významnej knihy This Isn’t What I Expected a zakladateľka uznávaného zariadenia Postpartum Stress Center - prichádza na pomoc čerstvým matkám kdekoľvek na svete s prevratným novým zdrojom nádeje, súcitu a odbornej pomoci.

Kniha Dobré mamy majú strašidelné myšlienky je plná prvotriedneho vedenia, jednoduchých cvičení a takmer 50 komiksov z virálnej #speakthesecret kampane, ktoré búrajú stigmy a pomáhajú novým mamám pripustiť si vlastné pocity, podeliť sa o svoje obavy a začať sa cítiť lepšie. Je optimistická, avšak vážna, láskavá, no nie príliš presladená a dokonalo rozdelená pre zaneprázdnené mamy s množstvom povinností. Kniha Dobré mamy majú strašidelné myšlienky je tým správnym zdrojom pre mamy, partnerov a rodiny všade na svete, ktoré potrebujú pomoc s týmto zložitým obdobím.