Vydavateľ: Torden, s.r.o.
ISBN: 9788082231581
Poč.strán: 110
Rok vydania: 2023
Väzba: viazaná
Formát:
Jazyk: slovenský
Pridané: 24.01. 2024

Kniha nie je skladom
expedujeme do 7dní

Bežná cena: 13,00 €
Naša cena: 11,70 €
Zľava: 10%

Orákulum slobody (aj s kartami)

Autor: Zadore Sizzond

Kniha je v kategórii: Výkladové karty
Naša duša, naše vedomie, nesídli v našom tele, ako v nejakej kukle.Obalom nám je však naša vlastná osobnosť a jej fixácia na okolitú ilúziu.

Vždy keď zavrieme oči, ocitneme sa v obrovskom vesmíre nášho vedomia. Bez ohľadu na to, čo si práve myslíme. Tento náš vnútorný svet je omnoho väčší ako všetky galaxie vo vesmíre dohromady. Je to preto, že tie odzrkadľujú iba malú časť vedomia nášho bytia a sú len jednou súčasťou nášho nekonečne veľkého sveta.

Koncepčne sme totiž uzavretí vo svojom vlastnom vedomí, ktoré sa nám rokmi formovalo vplyvom mnohých životných skúseností. Je to neoddeliteľná súčasť nášho fyzického bytia. Stále však čakáme na vyslobodenie z týchto vlastných obmedzení, ktoré predstavujú naše strachy, klamstvá a túžby po moci. Tie nás uzamykajú v sebe samotných.

Naše telo však nie je našim väzením. Naša duša, naše vedomie, nesídli v našom tele, ako v nejakej kukle. Často totiž mylne premýšľame o svojom tele ako o nejakom puzdre, ako o škrupinke. Obalom nám je však naša vlastná osobnosť a jej fixácia na okolitú ilúziu.

Ak sa však vykuklíme z tohto kokonu ako motýľ, necháme po sebe prázdne puzdro starého života. Potom budeme môcť rozprestrieť svoje krídla slobody a odhaliť sa svetu v plnej kráse. Takto oslobodení od starých obmedzení, potom svojim vedomím odhalíme lásku a svetlo, aby ho všetci mohli vidieť a užívať si.

Osloboďte sa z tohto dimenzionálneho väzenia a roztiahnite svoje krídla svetla. Hlboko vo vnútri tak vyjadrite celistvosť svojho bytia, ktoré prekračuje všetky dimenzie – pretože sme SLOBODNÍ, TERAZ a NAVŽDY.

Kniha obsahuje aj karty orákula, ktoré sú súčasťou posolstva.