Vydavateľ: TIMY Partners spol. s.r.o.
ISBN: 9788081990397
Poč.strán: 256
Rok vydania: 2023
Väzba: brožovaná
Formát: 192x232
Jazyk: slovenský
Pridané: 10.11. 2023

Kniha je skladom,
zasielame obratom.

Bežná cena: 18,99 €
Naša cena: 14,20 €
Zľava: 25%

Silní a štíhli

Autor: Clark Joshua, Lauren Mark

Kniha je v kategórii: Zdravie, štýl, krása
V tomto pokračovaní publikácie Telo ako posilňovňa Mark Lauren ťaží zo svojich jedinečných skúseností získaných za dve dekády a vytvára čosi takmer neuveriteľné: tréning, s ktorým môžete okamžite začať tam, kde práve ste – od obývačky či hotelovej izby až po nádvorie – a nebude vám to trvať viac než deväť minút. M. Lauren poskytuje návod, ktorý vám pomôže získať pevnejšie a štíhlejšie telo už za niekoľko týždňov. Jeho veľkolepý plán, ktorý si nevyžaduje žiadne telocvičné vybavenie, je neoceniteľný pre všetkých, čo sa zaujímajú o fitnes a zdravie. Kniha Silní a štíhli predkladá spôsob uvažovania, ktorý osloví každého. M. Lauren si ho vypracoval vďaka svojim intenzívnym skúsenostiam na viacerých miestach sveta a nemalou mierou prispelo k nemu aj jeho profesionálne zameranie, keď trénoval tisíce vojakov jednotiek špeciálnych operácií. Vďaka Laurenovým cvičeniam môžete teraz dospieť k pekne tvarovanému a štíhlemu telu, hoci im budete venovať iba minimum času.Kniha Silní a štíhli vám poskytne:
? Cvičenia, ktoré sú skombinované z troch kategórií, pričom každé z nich pozostáva z 9 pohybov umožňujúcich 729 cvičebných kombinácií vhodných tak pre začiatočníkov, ako aj pre skúsených športovcov.
? Jasné a zrozumiteľné pokyny sprevádzané stovkami ilustrácií s dôrazom na správnu zostavu a vykonanie pohybu, takže fitnesové cvičenia sú absolútne bezpečné.
? Pomôcky na vybudovanie vyšportovaného tela v priebehu 6-týždňového tréningového obdobia.
? Posilnenie celého tela u všetkých záujemov bez ohľadu na ich súčasnú kondíciu.
? Najdokonalejšie telo s minimálnymi nárokmi na čas a bez akejkoľvek výbavy.