Vydavateľ: Ultimo Press
ISBN: 9788082890221
Poč.strán: 320
Rok vydania: 2023
Väzba: brožovaná
Formát: 148x210
Jazyk: slovenský
Pridané: 14.08. 2023

Kniha je skladom,
zasielame obratom.

Bežná cena: 17,99 €
Naša cena: 12,55 €
Zľava: 30%

Praktická angličtina pre samoukov

Životné situácie z reálneho prostredia názorné dialógy - užitočné frázy

Autor: Grey D., Novotná P.

Kniha je v kategórii: Anglický jazyk
Praktická angličtina pre samoukov je určená nielen začiatočníkom, ktorí sa chcú učiť angličtinu sami a vlastným tempom, ale aj pokročilejším používateľom, ktorí už základy majú, ale chcú sa zdokonaliť v komunikácii a slovnej zásobe. Kniha je rozdelená do 12 lekcií a každá lekcia je venovaná určitej téme či situácii, s ktorou sa človek môže reálne stretnúť v Anglicku alebo inej anglicky hovoriacej krajine. Lekcie sú postavené na zaujímavom príbehu Slovenky Emy a Angličana Toma, ktorý sa odvíja celou učebnicou. Spolu s nimi zažívame bežné, zábavné aj napínavé situácie, ktoré nám umožnia získať rozsiahlu slovnú zásobu a naučiť sa komunikovať v reálnom živote. Texty sú zároveň nahovorené v podobe audiosúborov, ktoré si je možné vypočuť priamo na webstránke uvedenej v knihe, alebo si ich stiahnuť k sebe.Každá lekcia obsahuje:
• hlavný, tematicky zameraný text s príbehom, ktorý existuje aj v podobe nahrávky. Pre úplných začiatočníkov je na uľahčenie štúdia na konci knihy priložený aj preklad tohto textu.
• slovnú zásobu so slovíčkami z danej lekcie
• vysvetlenie gramatiky, ktorá je použitá už v hlavnom texte
• cvičenia zamerané na precvičenie gramatiky aj slovnej zásoby
• špeciálnu časť, ktorá vysvetľuje významové rozdiely v použití niektorých výrazov
• dva dodatočné dialógy s množstvom užitočných fráz a slovných spojení, súvisiacich s témou lekcie, ku ktorým sú taktiež nahrávky a preklad do slovenčiny
• zoznam užitočných fráz a slovných spojení použitých v hlavnom texte aj dialógoch