Vydavateľ: Ikar
ISBN: 9788055182636
Poč.strán: 448
Rok vydania: 2022
Väzba: viazaná
Formát: 152x233
Jazyk: slovenský
Pridané: 25.07. 2022

Kniha je skladom,
zasielame obratom.

Bežná cena: 17,83 €
Naša cena: 13,00 €
Zľava: 27%

Naštartujte sa, prosím

Autor: Halamová Júlia

Kniha je v kategórii: Medziľudské vzťahy
Túžite po iskre, blízkosti a rešpekte vo vzťahu? Máte to na dosah ruky...Psychoterapeutka Júlia Halamová vás pozýva na cestu spoznávania a budovania vzťahov. Takých, v ktorých cítite blízkosť, bezpečie, ste milovaní, ocenení, rešpektovaní, prijatí aj príťažliví.
Podobne ako vo svojej predchádzajúcej knihe Pripútajte sa, prosím sa opiera o svoje dlhoročné skúsenosti z terapeutickej praxe podložené najnovšími poznatkami z vedeckých výskumov.
V inšpiratívnych cvičeniach vysvetľuje, ako fungujú vzťahy a ich budovanie. V knihe nájdete paletu možností, ako zrelaxovať i ako mať rád sám seba, čo sú dva základné predpoklady pohody vo vzťahu. Autorka vás s istotou prevedie cvičeniami na zvýšenie emočnej inteligencie vo vzťahu, na zdokonalenie komunikácie, ale aj na spestrenie sexuálneho života. Nezabúda ani na cvičenia, ktoré vás naučia, ako sa pri hádke konštruktívne dohodnúť a dlhodobo pestovať spokojnosť a napĺňanie vzájomných vzťahových potrieb. Cvičenia sa opierajú o konkrétne príklady zo života, pomocou ktorých zrozumiteľne vysvetľuje zaužívané mechanizmy vo vzťahoch.
Kniha povzbudzuje čitateľov k naštartovaniu zmeny pre spokojnejší vzťah a lepší život a dáva nádej, ba priam istotu, že zmena je možná, aj keby mala prísť iba od jedného z páru.
Text dopĺňajú karikatúry Mirka Kemela. Naštartujte sa, prosím! Začíname.