Katalóg rodinné domy 480 projektových riešení 2008
Kniha je vypredaná
Vydavateľ: Sikard
ISBN: 9788096983605
Poč.strán: 250
Rok vydania:
Väzba: brožovaná
Formát: 1
Jazyk: slovenský
Pridané: 23.07. 2008

Kniha je vypredaná.

Bežná cena: 4,32 €
Naša cena: 3,65 €
Zľava: 15%

Katalóg rodinné domy 480 projektových riešení 2008

Autor: Kolektív

Kniha je v kategórii: Stavby a architektúra
Obsah katalógu je členený do 23 tematických skupín v ktorých sú zaradené modely s určitými príbuznými znakmi funkčnými, pôdorysnými a tvarovými.
Väčšina modelov je určená na rovinaté a mierne svahovité staveniská. Z celkového počtu je takmer 40 modelov na svahovité staveniská. Z toho 20 na pozemky stúpajúce nad cestou. Katalóg obsahuje vyše 30 projektov veľmi úsporných a zároveň určených na úzke stavebné pozemky (prvých 7 tematických skupín). Niektoré projekty obsahujú okrem hlavného bytu aj skromnejšie bývanie pre ďalšiu generáciu (1izbový byt a pod.).
Model v skupine domov SPEKTRUM sú dvojbytové. Zaradené sú aj podkrovné radové rodinné domy na pozemky o šírke do 12 metrov. V skupine PREMIUM nájdete aj veľmi náročné domy s uplatnením bazénu. Väčšina modelov je spracovaná bez podpivničenia, ale na osobitnú objednávku ho možno doprojektovať. Takmer polovica modelov zaradených v katalógu má garáž, resp. dvojgaráž. Katalóg obsahuje spolu vyše 60 modelov, ktoré spĺňajú svojou nenáročnosťou podmienky ŠFRB (Štátny fond rozvoja bývania) určeného pre zvýhodnéné financovanie výstavby.
Cena stavby je uvedená na každom katalógovom liste (bez DPH). Z každého projektu si možno objednať aj zrkadlový obraz. To znamená, že výberový katalóg reprezentuje ponuku dvojnásobného počtu riešení. Ak ste v našom katalógu predsa len nenašli projekt spĺňajúci Vaše predstavy a zároveň vhodný na Váš pozemok, ponúkame Vám možnosť úprav a prispôsobenia niektorého projektu tak, aby Vám vyhovoval.