Vydavateľ: IKAR
ISBN: 9788055178899
Poč.strán: 376
Rok vydania: 2021
Väzba: viazaná
Formát: 125x200
Jazyk: slovenský
Pridané: 21.09. 2021
Predpredaj, kniha bude vydaná dňa
02. nov 2021
Bežná cena: 13,90 €
Naša cena: 10,29 €
Zľava: 26%

Spomienky na teba

Autor: Beck Jamie

Steffi Lockwoodová sa vracia po brutálnom útoku do rodiska, prímorského mestečka v Connecticute. Chce si vybudovať život od základov, tak ako to najlepšie vie – holými rukami. S dlhoročnou kamarátkou si založí firmu na prerábanie interiérov, lenže dostane ju do viacerých nepríjemných situácií. To by nebolo až také zlé, keby si Steffi nenajala mama bývalého priateľa a neprinútila ju tak čeliť rozhodnutiam z mladosti.
Verejného obhajcu Ryana Quinna neprekvapilo, keď ho nechala manželka, no fakt, že opustila aj ich dcéru, ho hlboko zasiahol. V neistej finančnej situácii sa teraz už slobodný otec vracia na miesto, kde vyrastal. Posledná osoba, ktorú by čakal pri prestavbe ich rodinného domu, je Steffi Lockwoodová, prvá láska, ktorá mu pred rokmi zlomila srdce.
Hoci sa Ryan a Steffi rokmi zmenili, opätovné stretnutie v nich prebudí staré city. Postupne však začne vychádzať na povrch Steffino tajomstvo. Spojí ich, alebo navždy rozdelí?Z anglického originálu The Memory of You (Montake Romance, Seattle 2018) preložila Terézia Šubniaková.

Tento web používa súbory cookies. Potvrdzujem súhlas s ich používaním. Viac informácii