Vydavateľ: IKAR
ISBN: 9788055179223
Poč.strán: 368
Rok vydania: 2021
Väzba: viazaná
Formát: 136x206
Jazyk: slovenský
Pridané: 16.09. 2021
Predpredaj, kniha bude vydaná dňa
11. nov 2021
Bežná cena: 14,90 €
Naša cena: 11,03 €
Zľava: 26%

Až na kraj sveta

Tajné svety 2

Autor: Lapinski L.D.

Vitajte v cestovnej agentúre Tajné svety, odkiaľ vás každý kufor prepraví do iného sveta. Stačí doň vkročiť...Flick sa stala držiteľkou členského odznaku Tajnosvetského spolku, takže keď príde naliehavé predvolanie zo sveta zvaného Prielom, spolu so správcom Tajnosvetského spolku Jonathanom okamžite skočia do kufra, aby sa tam vypravili.
Prielom je plochý vodný svet, plný nepredvídateľných morských ľudí, tajuplných vodných tvorov a obrovských lodí, na ktorých sa plavia hrôzostrašní piráti. A scvrkáva sa. Okraj oceána je čoraz bližšie. Obyvatelia Prielomu musia odísť – čo najskôr.
Ako sa však preplaviť loďou cez kufor alebo zachrániť Morskú kráľovnú veľkú ako vráskavec obrovský? Podarí sa Flick a Jonathanovi nájsť spôsob, skôr než vyprší čas?Zbaľte si veci, vyrážame za magickým dobrodružstvom!L. D. Lapinski žije s rodinou na okraji Sherwoodskeho lesa, má veľa kníh a kocúra Hectora. Keď L. D. práve nepíše, venuje sa cosplayingu, popíja kolu s čerešňovou príchuťou alebo sa stará o svoju džungľu sukulentov. Cestovná agentúra Tajné svety je jej prvá séria pre deti.Z anglického originálu preložil Martin Štulrajter.

Tento web používa súbory cookies. Potvrdzujem súhlas s ich používaním. Viac informácii