Vydavateľ: Inaque.sk
ISBN: 9788082070845
Poč.strán: 480
Rok vydania: 2020
Väzba: viazaná
Formát: 135x207
Jazyk: slovenský
Pridané: 14.08. 2020

Kniha je skladom,
zasielame obratom.

Bežná cena: 16,99 €
Naša cena: 13,25 €
Zľava: 22%

Bella Germania

Autor: Speck Daniel

Mníchov 2014
Módnu dizajnérku Juliu čaká konečne jej prvý úspech. Namiesto toho sa jej svet rozpadá, pretože sa objaví muž menom Vincent, ktorý tvrdí, že je jej starý otec.

Miláno 1954
Mladý Vincent prichádza z Mníchova cez Brennerský priesmyk za prácou do Milána. Prepadne šarmu krajiny, stretne Giuliettu a zamiluje sa. No Giuliettu sľúbili niekomu inému. Tragická láska si kráča vlastnou cestou a o desaťročia neskôr celkom zmení Juliin život.

Bella Germania je veľký nemecko-taliansky rodinný román o troch generáciách naplnený dobovým koloritom, dramatickými zmenami a veľkými citmi.

Podal mi starú fotku. Mladý pár pred Milánskym dómom. Žena mala čierne vlasy a vyzerala ako ja. Akoby som sa dívala priamo do zrkadla. To je Giulietta, povedal, tvoja stará mama.

Dojímavý rodinný príbeh a strhujúci príbeh lásky odohrávajúci sa medzi dvomi krajinami na pozadí dejín gastarbeiterstva a terorizmu v Nemecku. Kaleidoskop farieb, chutí, vôní a hľadania koreňov.

Daniel Speck nás vezme na dlhú cestu Talianskom a Nemeckom. A už po niekoľkých stranách nebudete chcieť vystúpiť. Jan Weiler

Bella Germania bol najúspešnejší nemecký debut roku 2016.

Daniel Speck vyštudoval filmovú vedu v Mníchove a v Ríme, kde žil niekoľko rokov. Napísal niekoľko scenárov a dva romány Bella Germania a Piccola Sicilia.

Tento web používa súbory cookies. Potvrdzujem súhlas s ich používaním. Viac informácii