Vydavateľ: Torden, s.r.o.
ISBN: 9788089953301
Poč.strán: 288
Rok vydania: 2016
Väzba: viazaná
Formát: 153x215
Jazyk: slovenský
Pridané: 27.06. 2019

Kniha je skladom,
zasielame obratom.

Bežná cena: 16,04 €
Naša cena: 14,44 €
Zľava: 10%

Islamský terorizmus v službách CIA - USA

Autor: Engdahl F. William

V tejto knihe sa búrajú mýty a ilúzie o vznešených cieľoch USA šíriť demokraciu v islamskom svete. Autor odhaľuje skutočné ciele pri vytváraní a udržaní globálnej nadvlády USA spolu s ďalšími krajinami Západu a tiež snahu kontrolovať významné svetové zásoby ropy. Autor zároveň objasňuje historické korene formovania militantného islamu, príčiny a hybné sily jeho radikalizácie až do podoby džihádu. Ten našiel svoje brutálne vyjadrenie vo vytvorení ISIS a v šírení terorizmu. Na podhubí radikálneho učenia islamu vzniklo hnutie Moslimských bratov a Gűlenove hnutie, nástroj nenápadnej deštrukcie svetskej moci. Džina z fľaše však vypustili USA, využitím islamu a mudžahídov tak môžu podkopávať sily Ruska a neskôr Číny.

CIA rozohrala nebezpečnú hru, ktorá sa obrátila aj proti USA. Afganistan, Irak, Sýria, Arabská jar to sú otrávene plody ich podvratných aktivít.

Kniha obsahuje množstvo faktov. Je akousi skladačkou, ktorá vytvára komplexný a reálny obraz toho, čo sa zdanlivo javí ako konflikt civilizácií a náboženstiev. Spoločný Boh však musí byť zhrozený z toho ako ho zneužívajú v mene prízemných mocenských cieľov. Prečítajte si, aby ste pochopili...

Tento web používa súbory cookies. Potvrdzujem súhlas s ich používaním. Viac informácii