Vydavateľ: Ikar
ISBN: 9788055164878
Poč.strán: 256
Rok vydania: 2019
Väzba: viazaná
Formát: 125x206
Jazyk: slovenský
Pridané: 09.01. 2019

Kniha je skladom,
zasielame obratom.

Bežná cena: 10,90 €
Naša cena: 7,96 €
Zľava: 27%

Najtemnejší úsvit

Najtemnejší úsvit 1

Autor: Martinezová Aly

„Viem, že si ho milovala. A viem, že by si urobila čokoľvek, aby sa ti vrátil. No už niet čo.“Študentke medicíny Charlotte unesú syna Lucasa. Stačila chvíľka nepozornosti v parku. Po desiatich rokoch je z Charlotte pneumologička, má posttraumatickú stresovú poruchu a nedokáže pracovať s deťmi.
Porter je otec malého Travisa. Chlapček má silnú astmu a chradne. Keďže Charlotte má povesť odborníčky, zúfalý otec chce, aby syna liečila ona. Charlotte je však neoblomná ? žiadnych detských pacientov neprijíma.
Na pikniku, ktorý každoročne organizuje Charlottin kolega pre klientov, si Porter padne do oka s príťažlivou, dosť rezervovanou tmavovláskou. Vtedy ešte netuší, že sa zahľadel do Charlotte. Vrhnú sa do vášnivého ľúbostného vzťahu. Obaja sú poznačení tragédiami z minulosti a Porter sa trpezlivo snaží preniknúť pod Charlottin pancier. Stále sa však neodváži požiadať ju, aby Travisa liečila. Vie, že by Charlotte stratil. Mladá lekárka sa ani po toľkých rokoch so synovou stratou nezmierila. Verí, že raz sa Lucas nájde.
Najtemnejší úsvit je prvou časťou strhujúceho, iskrivého dvojdielneho románu pre ženy od bestsellerovej autorky.Z anglického originálu The Darkest Sunrise (CreateSpace Independent Publishing Platform, USA 2017) preložila Veronika Bali.

Tento web používa súbory cookies. Potvrdzujem súhlas s ich používaním. Viac informácii