Vydavateľ: Ikar
ISBN: 9788055160078
Poč.strán: 392
Rok vydania: 2018
Väzba: viazaná
Formát: 200x125
Jazyk: slovenský
Pridané: 04.05. 2018

Kniha nie je skladom,
dodávame do 7 dní

Bežná cena: 13,85 €
Naša cena: 10,39 €
Zľava: 25%

Krvavé stopy

D.I. Kim Stone 5

Autor: Marsonsová Angela

Mŕtva žena s jedinou čistou bodnou ranou do srdca pôsobí na prvý pohľad ako obeť nevydarenej lúpeže a zdá sa, že život starostlivej a bezúhonnej sociálnej pracovníčky tak vyhasol omylom. Detektívke Kim Stonovej však na prípade čosi nesedí.
Keď polícia nájde telo drogovo závislého dievčaťa s rovnakou bodnou ranou, Kim vytuší, že ide o prácu toho istého vraha. Okrem chladného a premysleného usmrtenia však medzi obeťami nenachádza nijakú súvislosť. Taký komplikovaný prípad ešte nemala. Počas zúfalého pátrania po zvrátenom páchateľovi odvádza Kiminu pozornostť doktorka Alexandra Thornová. Psychopatka, ktorú Kim v minulosti poslala za mreže, jej totiž pošle hrôzostrašný list. Alex je tentoraz odhodlaná udrieť na najzraniteľnejšie miesto a donúti Kim stretnúť sa so ženou, ktorá je zodpovedná za smrť jej malého brata.
Počet obetí narastá a Kim so svojím tímom postupne rozmotáva spleť záhad a krôčik po krôčiku sa dostáva k vrahovi. V smrteľnom nebezpečenstve sa nakoniec ocitá aj jedna osoba z jej radov, lenže tentoraz možno Kim nebude mať toľko sily, aby všetkých zachránila.
Krvavé stopy sú strhujúcim trilerom, ktorý nepustíte z rúk od prvej strany až po dramatický zvrat v závere.Z anglického originálu Blood Lines (Bookouture, an imprint of StoryFire Ltd., United Kingdom, 2017) preložila Martina Šturcelová.

Tento web používa súbory cookies. Potvrdzujem súhlas s ich používaním. Viac informácii