Vydavateľ: Ikar
ISBN: 9788055146676
Poč.strán: 384
Rok vydania: 2016
Väzba: viazaná
Formát: 134x206
Jazyk: slovenský
Pridané: 09.03. 2016

Kniha nie je skladom,
zasielame do 7 dní

Bežná cena: 12,90 €
Naša cena: 9,68 €
Zľava: 25%

Deň, keď sme zmizli

Autor: Robinsonová Lucy

Kate a Annie majú svoje tajomstvá, s ktorými sa vyrovnávajú každá po svojom.Annie Mulhollandovej na jej siedme narodeniny zomrela mama a stál za tým muž. V dospelosti sa preto uzavrela pred mužmi zo strachu, že sa jej stane čosi podobné. Jej okruh priateľov tvoria staršia sestra Lizzy, priateľ z psychoterapie Tim a Claudine, ktorá s Annie pracuje v spoločnom masážnom salóne. Annin život sa náhle zmení, keď k nej na masáž príde mladý, pekný a neskutočné milý Stephen Flint.
Kate Bradyová prichádza na konskú farmu na juhu Anglicka, kde sa uchádza o miesto pomocníčky v žrebčíne u slávneho anglického jazdca. Tvrdí, že pracovala v Googli, „vyhorela“ a pred stresom utiekla na vidiek. Za jej útekom je však čosi viac než len stres a únava, ale Kate to nikomu neprezradí. Na farme sa postupne priučí tvrdej práci pri koňoch a zaľúbi do sa svojho šéfa Marka Waverleyho, ale ani jeden z nich to radšej nedáva najavo. Kate naďalej žije na farme, ale stále čaká, kedy ju dobehne to, pred čím sem utiekla.
Annie a Kate napokon majú spoločné oveľa viac, ako sa zdá na prvý pohľad, a ich životné osudy dramaticky splynú.Z anglického originálu The Day We Are Disappeared (Penguin Books, New York 2015) Preložila Miriam Ghaniová.

Tento web používa súbory cookies. Potvrdzujem súhlas s ich používaním. Viac informácii