Vydavateľ: Wolters Kluwer
ISBN: 9788057100973
Poč.strán: 296
Rok vydania: 2019
Väzba: viazaná
Formát: 135x180
Jazyk: slovenský
Pridané: 16.09. 2019

Kniha je skladom,
zasielame obratom.

Bežná cena: 23,60 €
Naša cena: 19,35 €
Zľava: 18%

Zákon o podpore obnoviteľných zdrojov energie a vysoko účinnej kombinovanej výroby

Praktický komentár

Autor: Ferencz Vojtech a kolektív

Využívanie energie z obnoviteľných zdrojov predstavuje ekologickejší a zároveň ekonomicky výhodnejší spôsob výroby energie, a preto jeho podiel na celkovej konečnej spotrebe energie má rásť. Legislatívnym nástrojom na podporu výroby elektrickej energie z obnoviteľných zdrojov v Slovenskej republike je zákon č. 309/2009 Z. z. o podpore obnoviteľných zdrojov energie a vysoko účinnej kombinovanej výroby a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.
Publikácia „Zákon o podpore obnoviteľných zdrojov energie a vysoko účinnej kombinovanej výroby – praktický komentár" obsahuje podrobné vysvetlenie jednotlivých ustanovení zákona. Zachytáva nielen súčasný stav k 1. januáru 2020, ale poukazuje aj na vývoj právnej úpravy za posledných 10 rokov, uvádza dôvody prípadných zmien, ako aj možný vývoj jednotlivých inštitútov do budúcna.
Komentár je prínosný a určený pre každého, kto podniká alebo sa chystá podnikať v oblasti energetiky. Nepochybne však osloví aj súkromné osoby, ktoré využívajú, resp. chcú využívať energiu vyrobenú z obnoviteľných zdrojov.

Tento web používa súbory cookies. Potvrdzujem súhlas s ich používaním. Viac informácii