Spôsob dodania


  • Dodanie do PARCEL SHOP-u . Dodanie zásielky do Parcel Shopu je prostredníctvom kuriéra Slovak Parcel Srevices. Momentálne si môžete vybrať z viac ako 150 odberných miest, ktoré sú na frekventovaných miestach. Zásielka je v Parcel shope odložená 7 dní. Ak máte zaslanie na dobierku, Vašu zásielku si na mieste aj vyplatíte. Viac o službe nájdete na stránka SPS.
  • Dodanie Kuriérom Slovenskej pošty. Pri odoslaní kníh Vám zašleme číslo balíka na Váš E-mail. Podľa čísla balíka si môžete skontrolovať kde sa Váš balík nachádza. Kuriér Vás bude kontaktovať pred dodaním balíka s tým že si môžete dohodnúť čas prevzatia. Je možné si dohodnúť aj nechanie balíka na Vašej pošte.

  • Dodanie Kuriérskou službou IN-Time. Pri odoslaní kníh Vám zašleme číslo balíka na Váš E-mail. Podľa čísla balíka si môžete skontrolovať kde sa Váš balík nachádza. Kuriér Vás bude kontaktovať pred dodaním balíka s tým že si môžete dohodnúť čas prevzatia. Ak Vás kuriér nezastihne, v cene doručenia máte ešte 2 ďalšie doručenia, ktoré si môžete dohodnúť.

  • Balíkomat. Službu prevádzkuje spoločnosť IN-TIME a vy si môžete nechať zaslať zásielku do balíkomatu, kde si ju môžete hocikedy vyzdvihnúť v priebehu nasledujúcich 72 hodín. Viac info o tom ako balíkomat funguje nájdete na stránke prepravnej spoločnosti.

  • Prevzatie v Kníhkupectve Littera. Keď bude zásielka pre Vás pripravená pošleme Vám správu a Vy sa môžete pre knihy zastaviť a zaplatiť ich na našej predajni v dobe otváracích hodín. Pondelok až Piatok je to od 9.00 do 17.45 hod a v Sobotu od 9.00 do 12.00 hod. Knihy Vám držíme 7 dní, po tomto termíne Vašu objednávku stornujeme.

Tento web používa súbory cookies. Potvrdzujem súhlas s ich používaním. Viac informácii