Čas na detox
Kniha je vypredaná
Celá kategória Zdravie, štýl, krása
Vydavateľ: Naturo, s.r.o.
ISBN: 9788097221935
Poč.strán: 224
Rok vydania: 2016
Väzba: brožovaná
Formát: 145x210
Jazyk: slovenský
Pridané: 15.06. 2016

Kniha je vypredaná.

Bežná cena: 16,99 €
Naša cena: 12,74 €
Zľava: 25%

Čas na detox

Ako si upratať vo svojom tele, aby si sa vždy cítila skvele!

Autor: Kmeťová Daniela

"DETOX JE AKO PRESTUPNÁ STANICA MEDZI ZDRAVÝM A NEZDRAVÝM ŽIVOTNÝM ŠTÝLOM..."

Detox. Známy aj ako očista tela od toxínov, návrat k stratenej energii, štart chudnutia a začiatok zdravého životného štýlu. Všade sa o ňom hovorí. Niektorí tvrdia, že je to nezmysel. Iní si jeho účinky nevedia
vynachváliť...

My sme presvedčení, že správne vykonaný detox má pre náš organizmus vždy veľmi pozitívne účinky. Na svete môžeš nájsť tisícky rôznych detoxikačných plánov alebo očistných diét. Táto kniha nevznikla preto, aby prišla s ďalším revolučným návodom, alebo preto, aby ti začala prikazovať dodržiavať nezmyselné, drastické alebo nebezpečné diéty.

ČAS NA DETOX sme napísali po vydaní knihy 14-dňový plán pre krajšie a zdravšie telo, ktorá sa teší veľkému úspechu. Hlavným impulzom boli predovšetkým otázky žien, ktoré vlastnia náš 14-dňový plán pre krajšie a zdravšie telo. Keďže prvý a desiaty deň plánu je určený na detoxikáciu organizmu, dostávali sme mnohé otázky, ako týmito dňami prejsť tak, aby to bolo pre organizmus čo najprínosnejšie a najbezpečnejšie. A keďže je téma očisty tela pomerne obšírna a často nejasná, rozhodli sme sa napísať knihu ČAS NA DETOX, ktorá v jednoduchej forme vysvetľuje princípy detoxikácie organizmu.

Tento web používa súbory cookies. Potvrdzujem súhlas s ich používaním. Viac informácii