Vydavateľ: Eastone books
ISBN: 9788081093722
Poč.strán: 224
Rok vydania: 2019
Väzba: brožovaná
Formát: 147x209
Jazyk: slovenský
Pridané: 01.07. 2019

Kniha je skladom,
zasielame obratom.

Bežná cena: 9,99 €
Naša cena: 6,99 €
Zľava: 30%

Svetlo v srdci temnoty

Autor: Billet Kevin, Bays Brandon

Prekvapujúca pravda o pocitoch úzkosti, strachu, depresie a spôsob, ako sa vymaniť z ich zovretia
Keď Kevin Billett na vlastnej koži zažil nesmierne liečivú silu terapeutickejmetódy Cesta, ktorú vyvinula Brandon Bays, a konečne sa oslobodil od30 rokov trvajúcej depresie a stavov úzkosti, strachu a tiesne, rozhodolsa, že svoje poznatky a postupy opíše v knihe, a spolu s Brandon poskytnúpodobne trpiacim ľuďom samoliečiteľskú metódu, ktorá sa neskôr stalaznáma na celom svete.
Táto silná a presvedčivá kniha vychádza z vlastnej skúsenosti autorov,ktorí v nej odhaľujú niektoré bežné mýty o pocitoch úzkosti a depresiia krok za krokom ukazujú, ako môžeme rozpoznať a úplne odstrániť ichskutočné príčiny. Svetlo v srdci temnoty je praktická kniha, ktorá vámpomôže oslobodiť sa od úzkostných stavov a depresie bez ohľadu na to,kto ste, odkiaľ pochádzate a aká je vaša životná situácia.
Je to kniha plná poučných príkladov zo života, pútavých príbehova konkrétnych krokov, ktoré je potrebné uskutočniť na to, aby ste sazbavili depresie, bolestných pocitov a žili bohatý a zmysluplný život,vnútorne vyrovnaní a v súlade s vaším skutočným poslaním.

Tento web používa súbory cookies. Potvrdzujem súhlas s ich používaním. Viac informácii