Vydavateľ: Ikar
ISBN: 9788055163659
Poč.strán: 232
Rok vydania: 2018
Väzba: viazaná
Formát: 116x270
Jazyk: slovenský
Pridané: 18.12. 2018

Kniha nie je skladom,
zasielame do 7 dní

Bežná cena: 29,86 €
Naša cena: 22,40 €
Zľava: 25%

Sladké zdobenie

Rady a nápady

Autor: Tóthová Petra

Petra Tóthová je jedna z najznámejších profesionálnych cukrárok na Slovensku. Jej spoluprácu často vyhľadávajú špecializované printové médiá, ktoré sa venujú jedlu a svadbám. Spolupracovala na rôznych projektoch, ako sú reklamné kampane, knihy, učebné texty pre cukrárov a televízne programy.
Pravidelne sa zdokonaľuje vo svojich znalostiach absolvovaním zahraničných kurzov. Certifikát PME aj kurz u Peggy Porschenovej ukončila v Londýne a pokračovala kurzom prípravy čokolády v Peru. Posledné kurzy absolvovala v New Yorku a na najlepšej kuchárskej škole na svete v Le Cordon Bleu London.
Petrinou srdcovou záležitosťou sú luxusné, ručne modelované kvety z cukru, ktoré vyzerajú ako živé, navyše sú sladké, jedlé a trvácne. Ručná práca zaručuje každému kvietku originalitu a hodnotu. Luxusné kvety sú jedinečnou ozdobou svadobných dezertov a z každej torty vyčarujú umelecké dielo.
Petra Tóthová Založila značku Art Cakes a spolu s manželom otvorili vlastnú kaviareň v centre Bratislavy. Pravidelne organizuje cukrárske kurzy pre všetkých priaznivcov cukrárskeho umenia.

Tento web používa súbory cookies. Potvrdzujem súhlas s ich používaním. Viac informácii